English time

Dzieci zachwycają nas swoją spontanicznością, kreatywnością i chęcią do zabawy. Ważne jest aby te ich naturalne cechy wykorzystać podczas nauki języka angielskiego.

Angielski w  naszym przedszkolu to przede wszystkim okazja do świetnej zabawy. Korzystamy z autorskiego programu English Time, który w dużej mierze opiera się na starannie dobranych piosenkach w języku angielskim.

Kluczem do sukcesu w nauce języka obcego dzieci jest powtarzanie słówek, zwrotów i wyrażeń w  zrozumiałym dla dziecka kontekście. Wprowadzamy je w codziennych sytuacjach np. podczas mycia rąk, nakrywania do stołu czy sprzątania zabawek. Praca na piosenkach pozwala nam wielokrotnie powtarzać materiał bez nudy i znużenia.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z materiałem realizowanym w poszczególnych miesiącach, grami,zabawami, filmami i bajkami stosowanymi na zajęciach języka angielskiego.