Nasze przedszkole

Lokalizacja przedszkola

Nasze przedszkole mieści się w Tychach przy ulicy Begonii 4 oraz przy al.Bielskiej 85.

Budynek przedszkola został gruntownie wyremontowany w 2015 roku. Dzięki temu dzieci mogą przebywać w jasnych, przestronnych salach wyposażonych w kolorowe zabawki i pomoce edukacyjne.

Przedszkole gości trzy grupy dzieci: Biedronki (grupa maluszków) , Motylki (grupa starszych dzieci) oraz grupa Sówki ( grupa mieszana wiekowo ).

W lokalu przy al. Bielskiej 85  powstały dwie sale przedszkolne w 2019 roku. Oddział gości dwie grupy dzieci: Misie (grupa maluszków) oraz Liski ( grupa mieszana wiekowo ).

W oddziale przy al. Bielskiej realizowany jest projekt unijny „Przedszkole "Angielska Chatka" szansą na miejsce w przedszkolu", w ramach którego

stworzyliśmy 12 miejsc przedszkolnych, doposażyliśmy przedszkole w pomoce edukacyjne oraz sfinansowaliśmy zajęcia dla 20 dzieci:

- zajęcia z kształtowania kompetencji emocjonalno-społecznych

-  zajęcia z logorytmiki

- zajęcia z gimnastyki korekcyjnej